Oferty

SPOTKANIE WSTĘPNE

Na początku organizujemy spotkanie w celu poznania Państwa oczekiwań co do projektu, zainteresowań, upodobań. Do przygotowania szczegółowej oferty wykonujemy inwentaryzację projektowanych pomieszczeń oraz dokładnie oglądamy przestrzeń.

UMOWA

Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy z Państwem umowę zawierającą ustalenia co do szczegółowości projektu oraz płatności i terminów wykonania prac projektowych.
Następnie przeprowadzamy szczegółowy wywiad na temat Państwa zainteresowań, stylu życia, upodobań.

PROJEKT KONCEPCYJNY:

Wykonujemy projekt koncepcyjno- funkcjonalny na podstawie inwentaryzacji lub podkładów pdf/dwg.
Proponujemy do 3 układów funkcjonalnych z możliwością kompilacji do jednej, ostatecznej oraz przygotowujemy ostateczną wersję na konkretnych gabarytach mebli.

PROJEKT WYKONAWCZY:

Projekt wykonawczy obejmuje szczegółowy rzut z układem funkcjonalnym, na wybranych gabarytach mebli. Następnie wykonujemy rzuty z rozmieszczeniem punktów elektrycznych, hydraulicznych oraz oświetlenia, układ posadzek, sufitów, zmian budowlanych. W zależności od szczegółowości projektu wykonujemy rysunki zabudów meblowych dla stolarza.
Przygotowujemy prezentację z propozycjami kolorystycznymi, wyborami materiałowymi, wyposażenia oraz proste szkicowe 3d – 1-2 ujęcia na każde z projektowanych pomieszczeń.
Na życzenie klienta przygotowujemy kosztorysy wyposażenia i materiałów wykorzystanych w projekcie oraz indywidualne szacunkowe oferty od producentów.
Dodatkowo, istnieje możliwość wykonania wizualizacji.

NADZÓR AUTORSKI:

Zazwyczaj, podczas wykonywania projektu, oferujemy kilka (wcześniej ustalonych) spotkań na budowie oraz wizytę w sklepach, jednak przy bardziej szczegółowym projekcie istnieje możliwość, indywidualnie wycenionych nadzorów autorskich nad zgodnością wykończenia wg projektu oraz spotkań z wykonawcami. W cenie nadzoru są bieżące poprawki w projektach po spotkaniach z wykonawcami.

PROJEKT ON-LINE:

Istnieje możliwość wykonania projektu on-line. Kontakt z klientem odbywa się drogą mailową, projekt opracowany zostanie na podstawie pomiaru sporządzonego przez klienta według dokładnych wskazówek architekta.